Universitat de Girona > Directori > Pàgina personal
Anar al contingut (click a Intro)
Tancar
Menú
Identificació

Dr.  OLIVET PUJOL, JOSEP

Plana personal

Categoria:
PROFESSOR TITULAR D'UNIVERSITAT
Departament:
INFERMERIA
Àrea de coneixement:
INFERMERIA
Grup de recerca:
Salut i Atenció Sanitària
ORCID PRC:
0000-0003-1207-8238

Currículum abreujat

 Formació Acadèmica


AYUDANTE TÈCNICO SANITARIO FACULTAT DE MEDECINA UNIVERSITAT DE BARCELONA

05/05/1976

DIPLOMA DE RADIOLOGIA I ELECTROLOGIA  FACULTAT DE MEDECINA UNIVERSITAT DE BARCELONA

02/11/1984

DIPLOMAT AMB INFERMERIA UNIVERSITAT NACIONAL DE EDUCACIO A DISTANCIA

25/05/1982

POSTGRAU METODOLOGIA D'INVESTIGACIO EN INFERMERIA UNIVERSITAT AUTÒNOMA DE BARCELONA

26/11/1992

POSTGRAU ATENCIÓ PREHOSPITALÀRIA URGENT     UNIVERSITAT DE BARCELONA

30/06/2003

TITOL OFICIAL DE ESPECIALISTA EN ENFERMERIA DE CUIDADOS MÉDICO-QUIRÚRGICOS       

23/05/2005

MÀSTER UNIVERSITARI EN PROMOCIÓ DE LA SALUT AMB SUPLEMENT EUROPEU UNIVERSITAT DE GIRONA

19/10/2009

DOCTOR EN BIOLOGIA MOLECULAR, BIOMEDECINA I SALUT PER LA UNIVERSITAT DE GIRONA  29/10/2015 

 

 Activitats de Caràcter Científic i/o Professional 
 

Auxiliar de Clínica Sala de Patologia Quirúrgica del Prof. Piulachs Hospital Clínic Barcelona

22/10/1974

16/10/1975

APD i ATS de Zona Castellfollit de la Roca Institut Nacional de Previsió

11/08/1976

28/02/1977

ATS Servei de Radiología Residencia Sanitaria de Girona “Gral. Alvarez de Castro”

01/03/1977

01/10/1977

Professor de l'Escola d'Infermeria Residencia Sanitaria de Girona “Gral. Alvarez de Castro”

01/10/1977

01/06/1980

Supervisor Unitat de Cirurgia  Residencia Sanitaria de Girona “'Gral. Alvarez de Castro”

01/06/1980

01/03/1982

Supervisor Servei d'Urgències Hospital de Girona “Gral. Alvarez de Castro”           

01/06/1982

16/10/1994

Supervisor Sistema d'Emergències Mèdiques de Catalunya Generalitat de Catalunya Base Assistencial de Girona

01/03/1987

16/10/1994

Coordinador de la Patrulla d’Auxili (Assistència Sanitària) Policia Local del Ajuntament de Girona

01/10/1990

01/10/1996

Director d’Infermeria de la Policlínica de la Subseu Olímpica de Banyoles COOB92

01/03/1992

01/10/1996

Professor Associat Escola Universitària d'Infermeria de la Diputació de Girona Adscrita UAB

01/10/1980

30/08/1992

Professor Escola de Policia Generalitat de Catalunya

01/10/1991

31/09/1998

Professor Institut de Seguretat Publica de Catalunya Generalitat de Catalunya

01/10/1998

Professor Associat  Escola Universitària d'Infermeria de la Diputació de Girona Adscrita UdG

01/09/1992

15/09/1994

Professor Titular Interí Escola Universitària d'Infermeria de la Universitat de Girona

16/09/1994

26/11/1995

Professor Titular Escola Universitària d'Infermeria de la Universitat de Girona

27/11/1995

15/03/2016

Membre del Grup de Recerca Salut i Atenció Sanitària

01/10/2006

Coordinador del Laboratori de Simulació LASC Parc Científic i Tecnològic de la UdG

01/10/2006

Professor Titular de Universitat Facultat d'Infermeria de la Universitat de Girona 16/03/2016