Anar al contingut (clic a Intro)
UdG Home UdG Home
UdG 30 anys
Tancar
Menú

Departament de Pedagogia

Grups de recerca

Recerca

Grup de Recerca en Polítiques, Programes i Serveis Educatius i Socioculturals. GRES

Codi del grup:
GRHCS061
Investigador/s principal/s:
Doctor  Jordi Feu Gelis
Telèfon:
972418012
Correu:
jordi.feu@udg.edu
Plana web:
https://www.udg.edu/ca/grupsrecerca/GRES

Recerca en la Diversitat

Codi del grup:
GRHCS040
Investigador/s principal/s:
Doctora  Maria Pallisera Diaz
Telèfon:
972418253
Correu:
maria.pallisera@udg.edu
Plana web:
https://www.udg.edu/ca/grupsrecerca/Diversitat

Equip de Recerca Col.laborativa per a la Millora Curricular, Organitzativa i de l'Orientació en Educació. BITACOLA

Codi del grup:
GRHCS067
Investigador/s principal/s:
Doctor  Joan Teixido Saballs  ¸    Montserrat Tesouro Cid
Telèfon:
972418307
Correu:
joan.teixido@udg.edu / montse.tesouro@udg.edu

LIBERI. Grup de recerca en infància, joventut i comunitat

Codi del grup:
GRHCS110
Investigador/s principal/s:
Doctora  Maria Carme Montserrat Boada  ¸    Pere Soler Maso
Telèfon:
972418027
Correu:
liberi@udg.edu
Plana web:
https://www.udg.edu/liberi

IGESI Grup de Recerca Interdisciplinar en Gènere i Desigualtats Socials

Codi del grup:
GRHCS111
Investigador/s principal/s:
Doctora  Patricia Melgar Alcantud
Telèfon:
972 418 987
Correu:
patricia.melgar@udg.edu

CISA - Grup de Recerca en Ciències Socials Aplicades

Codi del grup:
GRHCS106
Investigador/s principal/s:
Doctor  Joaquin Brugue Torruella  ¸    Francesc Xavier Casademont Falguera
Telèfon:
972418300
Correu:
q.brugue@udg.edu / xavier.casademont@udg.edu
Plana web:
https://www.udg.edu/ca/grupsrecerca/CISA

UdiGitalEdu: Creative Learning, STEAM and Social change

Codi del grup:
GRHCS044
Investigador/s principal/s:
Doctor  Juan González Martínez  ¸    Marta Peracaula Bosch
Telèfon:
972418329
Correu:
juan.gonzalez@udg.edu marta.peracaula@udg.edu
Plana web:
https://www.udg.edu/ca/grupsrecerca/UdiGitalEdu

Escull quins tipus de galetes acceptes que el web de la Universitat de Girona pugui guardar en el teu navegador.

Les imprescindibles per facilitar la vostra connexió. No hi ha opció d'inhabilitar-les, atès que són les necessàries pel funcionament del lloc web.

Permeten recordar les vostres opcions (per exemple llengua o regió des de la qual accediu), per tal de proporcionar-vos serveis avançats.

Proporcionen informació estadística i permeten millorar els serveis. Utilitzem cookies de Google Analytics que podeu desactivar instal·lant-vos aquest plugin.

Per a oferir continguts publicitaris relacionats amb els interessos de l'usuari, bé directament, bé per mitjà de tercers (“adservers”). Cal activar-les si vols veure els vídeos de Youtube incrustats en el web de la Universitat de Girona.