Portal de Govern Obert i de la Transparència

Informació rellevant per al personal

Informació Sindical

Persones que conformen el Comitè d'Empresa de Personal d'Administració i Serveis Laboral:

  • USTEC-STE’s (IAC) - AURORA CLIMENT MIQUEL
  • USTEC-STE’s (IAC) - RAMON GELABERT ROVIRA
  • USTEC-STE’s (IAC) - JOSEP DALMAU PALOM
  • USTEC-STE’s (IAC) - MÒNICA ARNAU FÀBREGA
  • USTEC-STE’s (IAC) - JAVIER FONTRODONA GUBAU
  • USTEC-STE’s (IAC) - SILVIA TERRADAS VILA
  • UGT - VICENÇ RAJA PUJOL
  • UGT - XAVIER ALBAR PERXÉS
  • UGT - ALBERTO SANCHO ROYO
  • CCOO - ANNA BAQUÉ GÓMEZ
  • CCOO - ARACELI FUENTES BAUTISTA
  • CCOO - JOSÉ CONRADO GARCIA BOËR

Acta d'escrutini

Poden trobar més informació sobre el Comité d'empresa PAS-Laboral l'espai web habilitat dins l'intranet:

La meva UdG > Personal > Info PAS > Comitè d'Empresa

Correu electrònic del Comitè de PAS-Laboral:  comite@udg.edu

Persones que conformen la Junta de Personal d'Administració i Serveis Funcionaris:

  • Òscar L. Ramiro, president de la Junta I delegate de la Junta per CSIF, oscar.ramiro@udg.edu
  • Jesús Rodríguez, delegat de la Junta per CSIF, jesus.rodriguezm@udg.edu
  • Anna Toledo, delegada de la Junta per CSIF, anna.toledo@udg.edu
  • Josep Roca, delegat de la Junta per CCOO, josep.roca@udg.edu
  • Rubèn Doll, delegat de la Junta per CCOO, ruben.doll@udg.edu
  • Anna Piña, delegada de la Junta per VINC, anna.pinya@udg.edu
  • Imma Ribas, delegada de la Junta per VINC, imma.ribas@udg.edu
  • M.Asunción Martinez, delegada de la Junta per VINC, asun.martinez@udg.edu
  • Sonia Serradell, delegada de la Junta per VINC, sonia.serradell@udg.edu
  • Sònia Senent, delegada de la Junta per VINC, sonia.senent@udg.edu
  • Silvia Solé, delegada de la Junta per VINC, sivia.sole@udg.edu
  • Olga Moreno, delegada de la Junta per UGT, olga.moreno@udg.edu
  • Eva Monge, delegada de la Junta per UGT, eva.monge@udg.edu

Poden trobar més informació sobre la Junta de PAS-F a l'espai web habilitat dins l'intranet:

La meva UdG > Personal > Info PAS > Junta de Personal Funcionari

Correu electrònic de la Junta de PAS-Funcionari: jpasf@udg.edu

Acta d'escrutini

Persones que conformen el Comitè d'Empresa de Personal Docent i Investigador Laboral:

Acta d'escrutini

Correu electrònic del Comitè de PDI-Laboral: cepdi@udg.edu 

Persones que conformen la Junta de Personal Docent i Investigador Funcionaris:

  • USTEC-STEs - BRUSI BELMONTE DAVID  david.brusi@udg.edu
  • USTEC-STEs - CALM PUIG REMEI  remei.calm@udg.edu
  • USTEC-STEs - MUTJE PUJOL PERE pere.mutje@udg.edu
  • USTEC-STEs - PATIÑO MASO JOSEFINA josefina.patino@udg.edu
  • USTEC-STEs - TRESSERRAS PICAS JOSE jose.tresserras@udg.edu
  • CCOO - ANGUERA TORRENTS JOSEP josep.anguera@udg.edu
  • CCOO - ROLDAN BORASSI MARIA INES marina.roldan@udg.edu
  • CCOO - ROSTAN SANCHEZ CARLES carles.rostan@udg.edu
  • CCOO - SALVADO MARTIN VICTORIA DE LOS ANGELES victoria.salvado@udg.edu
  • CCOO - VERDU NAVARRO ENRIQUE enric.verdu@udg.edu
  • UGT - ESTEVE PARDO MARIA LUISA luisa.esteve@udg.edu
  • UGT - GONZALEZ CASTRO JOSE RAMON joseramon.gonzalez@udg.edu
  • UGT - TESOURO CID MONTSERRAT montse.tesouro@udg.edu

Acta d'escrutini

D'acord amb l'article 9.2 de la Llei 19/2014, del 29 de desembre, de transparència, accés a la informació pública i bon govern en aquest apartat es publica el nombre d'alliberats sindicals, la indicació dels sindicats corresponents, els costos que els alliberaments generen a l'Administració i el nombre d'hores sindicals utilitzades.

Darrera actualització (18/11/2015)